Przesyłam podsumowanie konkursu, jakie pojawiło się na stronie organizatora.
W konkursie wzięło udział 225 szkół.
Prace wszystkich uczniów są niesamowite.
Rozczulające historie o zwierzątkach domowych, niby zwykłe opisy niby zwykłych dni, przygody które okazują się być snem, kosmici, podróże, sportowcy i pasje sportowe, opowiadania z mottem i przesłaniem o przyjaźni, ważnych rzeczach w życiu, uzależnienia od telefonu ale też te zabawne przygody tajemniczych stworzeń.
WSZYSTKIE SĄ WSPANIAŁE!
Niestety nasi uczniowie nie zdobyli czołowych miejsc, ale serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pięknie wykonane prace. Przypominamy nazwiska uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę w konkursie. Każdy z nich otrzyma dyplom uczestnictwa.
Kinga Karasińska
Dagmara Gilska
Hanna Drabik
Barbara Gil
Martyna Czerwieniec
Adrianna Iżykiewicz
Nadia Palichleb
Nauczyciele j.ang.